0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

ZYXEL AĞ ÜRÜNLERİ

11 Aralık 2018
278 kez görüntülendi

1988 yılından beri faaliyet gösteren firma, İnovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan Zyxel, kurumlara iletişim altyapısı desteği sunuyor. Zyxel olarak kurulduğu günden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren yaratıcı teknolojiler ile onların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Bu yaklaşım, dünyanın ilk 3’ü 1 arada entegre veri/faks/ses modemini geliştirdiği 1992 yılından bu yana hiç değişmedi. Pazardaki mevcut ürünlerin Ağ teknoloji ile entegrasyonu ve inovasyon yeteneği sayesinde telekomünikasyon şirketleri/servis sağlayıcılar, işletmeler ve ev kullanıcıları için iletişim altyapı hizmeti veren bir kurum olarak daima pazar lideri konumunda çalışmalarına yön vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Dünyanın potansiyelini ortaya çıkarmak misyonuyla, geleceğin iletişim ağlarını inşa etmeye devam ediyor, iş dünyasında hizmet verdiği kurumların bir adım öne çıkmasına çözümleri ile destek olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak ürün ve hizmetleri bireylerin de sosyal yaşamına renk katmaya ve hayatı daha eğlenceli bir yaşam serüvenine çevirmek için inovatif teknolojilere yatırım yapmayı sürdürmektedir. Firma olarak müşterilerinin ve iş ortaklarının yeteneklerini ortaya çıkaracak ağ teknolojilerindeki en yeni trendleri onlara aktarmayı ve yeniliklerden haberdar etmeyi görev edinmiştir

Pazar lideri, güvenilir ve güçlü bir iş ortağı; kullanıcı dostu ve inavatif ürünlerle hayatımızı kolaylaştıran bir teknoloji partneridir.

 

 

Detaylar için tıklayınız

Language »
Open chat