0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tria Eczane Yönetim Bilgi Sistemi

18 Ekim 2022
132 kez görüntülendi
Tria Eczane Yönetim Bilgi Sistemi

Tria Eczane Otomasyon Yazılımı kaliteli ve hesaplı hizmet verebilmek, kullanıcı dostu arayüzlerle kullanım kolaylığını önde tutmak, güvenilir alışverişi mümkün kılmak, takım çalışması anlayışına önem vermektedir. Eczanenizde ürün takibi ,yetkilendirme, kasa takibi, stok takibi, personel satış takibi , müşteri takibi, esnek raporlama ve cepten satış izleme yaparak eczane işletmeciliğini kolayca yapabilirsiniz.

 

Cilt Bakım

Eczanenizde müşterileriniz için cilt bakımı yapmak istediğinizde bunun takibini, sisteme kaydını, daha sonra ki seansının ne zaman olduğunu kaç seans daha geleceğini buradan bakabilirsiniz. Ayrıca cilt bakım günü yaklaşan müşterilerinize buradan mesaj göndererek hatırlatma yapabilirsiniz.

Fatura

Fatura İşlemlerinde manüel fatura girişi, iade fatura girişi,Fiyat farkı faturası,hizmet bedeli faturası vs… girişi yapabilirsiniz.Daha önceden aktarılmış olan faturalarınızı bu faturaların içeriklerini görebilirsiniz, fatura Kapatma(Hesap Kapatma) işlemlerinizi Yapabilirsiniz

Fiş

Pos kasanızdan, Pc Pos Satış Ekranından satılan ürünlerinizin satış analizleri, iade işlemlerinizi, Fatura işlemlerini anlık takip edebilirsiniz.

Hareketler

Seçmiş olduğunuz Ürüne iki tarih arası değer verip sorgula Butonuna tıklanır. O tarihler arasındaki Bütün Giriş –Çıkışlarını Veya Tüm tarihleri işaretleyip Bütün Değerleri Görebilirsiniz Ürün ile ilgili Fatura, Reçete, Sayım, Fiş, Emanet, İrsaliye, Takas girişlerinden herhangi birini de seçebilirsiniz. Veya tümünü de seçebilirsiniz Her hangi bir Satış,Fatura,Reçete vs..hareketlerinden birinin üzerine çift tıklanıldığında o belgenin detayını görebilirsiniz.

ITS

İts toplu bildirim işlemleri Menüsünde, Aktarımını yapmış olduğunuz geçmişteki faturalarınızın dan Its bildirimi yapılmayan var ise tarih aralıkları vererek toplu bildirim işlemi yapabilirsiniz. Perakende satış yaptığınız ürünlerin its bildirimini Yapmak (Satılan ürünlerinizin kare kodlarını bildirmek) için, Kare kodlu ürün devir girişi, Takas dan alınan (Giriş),Satış faturası iadesi(Giriş) Takasa Verilen (Çıkış) Alış faturası İadesi (çıkış) işlemlerinde de toplu bildirim işlemlerinizi yapabilirsiniz

Müşteri Kartı

Tria Otomasyon Programında Müşteri Kartına gelerek Müşteri bilgilerine ulaşabilir , Müşteri hareketlerine kolaylıkla aynı sayfadan gidebilirsiniz. Kredi limiti, emanet limiti belirleyebilirsiniz. Kurum Bilgileri, Puan Özel Gün ve Diğer Bilgiler, Kart bilgileri vs. alanlarından müşteri ile ilgili bilgileri doldurabilirsiz

Pos Satış

Pos Kasa sistemi ile müşterilerinize verdiğiniz hizmeti artırır. İştediğiniz gruptaki ilaç harici ürünlerinizde otomatik indirimler yapabilir ve bunun sonucunda müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Raporlar

Tria Eczane Otomasyonda Eczacılarımızın en çok ihtiyacı olan bir çok rapor bulunmaktadır.Bunlar; Günsonu raporları Satış raporları Satıcı raporları Crm raporları Reçete raporları Liste raporları Karlılık raporları Takas raporları Emanet raporları Sayım raporları Fatura raporları Cari raporları Cilt Bakım raporları Ayrıca bu raporların icine girildiğinde detaylı raporlar alınabilir ürün bazında, ana grup bazında, marka kategori bazında gibi bir çok kriterde raporlar vardır. istenilen tarih kriterler seçilerek istediğiniz rapora anında ulaşabilirsiniz.

Raporlar – Gelir Gider

Bu raporun amacı ; eczaneniz de ki gelir ve gider dengesinin , gelirler ve ödenecekler adın da iki gruba ayırıp ay ay eczaneninizin tutursal baz da kolaylıkla inceleyebileceğiniz bir rapordur .

Raporlar – Reçete Slip

Bu raporun amacı ; reçete sliplerinin kasa da okutulup okutulmadıgını günlük ya da uzun süreli olarak kontrol edebildiğimiz bir rapordur .

Raporlar – Sayım

Sayım da sayılan ürünlerin gruplarına dağlımını ; hangi grup dalın da kaç adet ürün olduğunu , maliyetinin ne kadar olduğunu ve bu maliyetin genel toplamını incelediğimiz bir rapordur .

Raporlar – Ürün Envanter

Günlük olarak stok kontrolünü yapabileceğiniz bir rapordur . Bu rapor da ürün bakiyesini , ürün kdv’ sini ve ürünün maliyetlerini de inceleyebiliriz . Kapsamlı bir rapordur , gün içerisin de kontrollerinizi kolaylıkla bu rapor üzerinden de sağlayabilirsiniz .

Language »