0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

MozaBook – MozaWeb

18 Aralık 2019
581 kez görüntülendi

 

MOZABOOK

Mozabook’un çeşitli resimleri, animasyonları ve sunum seçenekleri dersleri renklendiriyor. Gösterişli interaktif içerikler ve beceri geliştirme oyunları öğrencilerde merak uyandırıyor ve öğrenime yardımcı oluyor.

MOZAWEB

1200’den fazla 3 boyutlu görüntü, yüzlerce eğitim video, resim, ses, okuldaki konulara uyan tematik araç ve oyunlar, online her yerden ulaşılabilir. mozaWeb herhangi tarayıcı ile erişilebilir, ek yazılımın indirilmesi gereksiz.

ÖĞRETMENLERE

mozaBook – İnteraktif tahta için hazırlanan eğitici sunum yazılımı. Gösterişli interaktif içerikler ve beceri geliştirme oyunları öğrencilerde merak uyandırıyor ve öğrenime yardımcı oluyor.

mozaMap – İnteraktif bir harita programı olan mozaMap’in dijital atlasları tarih ve coğrafya derslerinin araçlarını zenginleştiriyor. Çeşitli konuların haritaları özelleştirilebilir ya da oluşturulabilir, böylece ders vermek kolaylaşıyor.

ÖĞRENCİLERE

mozaWeb – Öğretmenler ve öğrenciler dijital kitaplara, interaktif içeriklere, konularla ilgili uygulamalara ve oyunlara her yerden online erişebilir.

mozaBook tablet – Öğrenciler dijital kitapları her yere götürebilir ve offline olarak da kullanabilir. Derste interaktif tahta üzerinde çalışan mozaBook programına bağlanabilir ve dersteki çalışmaya katılabilir.

OKULLARA

mozaLog – Dijital sınıf defteri, günlük verilerin ve idari işlerin tek bir arayüzde yapılmasına olanak sağlayan bir bilgi sistemidir.Öğretmenlerin idari yüklerini azaltır. Ayrıca kurum içi ve ailelerle iletişim için de etkili bir araçtır.

School membership – Okul üyelik avantajları: okul düzeyindeki kullanım istatistikleri, okul düzeyindeki lisans yönetimi, online destek, indirimli satın alma seçenekleri.

 

  3D  Coğrafya , 3D Kimya , 3D Biyoloji, 3D Matematik, 3D Fizik, 3D Teknoloji, 3D Tarih, 3D Görsel Sanatlar derleriyle ilgili yüzlerce 3D eğitimler , bir birinden farklı video , test ve oyunlar bulunmaktadır.

 

 

Language »