0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yazıcı ve Tarayıcı

30 Ekim 2019
455 kez görüntülendi
Yazıcı ve Tarayıcı

Panu Teknoloji, baskı ve görüntüleme alanının bir başka küresel oyuncusu olan Canon’la da uzun yıllardır çalışıyor ve aynı zamanda diğer markalarla  küçük ve orta ölçekli işletmelerden, büyük firmalara ve devlet kurumlarına uzanan geniş bir yelpazede baskı çözümleri sunuyor.

Canon baskı teknolojisi, renkli yazıcı ve dijital profesyonel baskı çözümleriyle yüksek sayfa hacmi için kalite ve hız vaad ediyor. Canon yazıcılar, çok sayıdaki renk kontrolleriyle yaygın renk yönetimi ve baskı işlemlerinizi geliştirmek için tasarlanan bir takım yardımcı yazılımlar dahil gelişmiş renk baskısına sahiptir.

Geniş Format Çözümleri

Canon, ‘geniş format yazıcı’ ürün yelpazesiyle; belediye, mimarlık, mühendislik ve tasarım ofislerine yönelik tüm çizim ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarına cevap verebilecek oldukça geniş ürün parkına sahiptir. Panu Teknoloji olarak, bu alanda uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, kurumların en doğru ve en iyi ürünü seçmesinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Belge Tarayıcı Çözümleri

Yüksek hızlı Canon belge tarayıcıları, resmi kurumların ve çok sayıda belge işlemekte olan kurumsal firmalar için idealdir. Canon, kağıt bazlı bilgilerin dijital ortama aktarılmasında eşsiz çözümler sunar. Canon’un yüksek hız ve performansa sahip geniş döküman tarayıcı serisi, yüksek kaliteli imaj girişini, kullanım ve bakım kolaylığı ile birleştirmiştir. Doküman tarayıcı çözümleri, bilgi yönetimini daha verimli ve daha az zaman alıcı hale getirir ve bilginin dijital olarak dağıtılmasını, saklanmasını ve bilgiye ulaşılmasını sağlayarak para, zaman ve yer tasarrufu sağlar. Bu alanda da Nasa Bilgi İşlem olarak, deneyim ve birikimimizle her zaman yanınızdayız.

Panu Teknoloji, size Canon Baskı ve Görüntüleme Grubu’ndaki şu ürünleri sunuyor:

  • Siyah, renkli yazıcılar ve fakslar
  • Ofis baskı ve kopyalama çözümleri
  • Geniş format yazıcılar
  • Doküman tarayıcılar

 

Panu Teknoloji, başta Canon marka olmak üzere Samsung, Hp, Brother, Kyochera, Epson Yazıcı markaların hizmetini vermekte.

Language »