0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ticari Yazılımlarda Tam Entegrasyonun Önemi

20 Şubat 2020
94 kez görüntülendi
Ticari Yazılımlarda Tam Entegrasyonun Önemi

Teknoloji gelişerek hayatımızın her alanına dahil olmaya devam ederken günümüzde mal ve hizmet üretimi yapan ticari firmalar; üretim, stok, sipariş, teklif, fatura, çek, senet, kasa, banka gibi işlemlerini daha hızlı, pratik, etkin ve yaratıcı bir şekilde tüm süreçlerini yönetebilmek için lisans ücreti karşılığında ticari yazılımlar edinmektedir.

Tam Entegrasyonun Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde ticari yazılımlarda tam entegrasyonu sağlayarak çalışan firmaların daha çabuk büyüdüklerini görmekteyiz. Tam entegrasyonun firmalara sağladığı avantajlar:

Güvenli ve Ölçülebilir Veriler

İşlenen verileriniz ile firma durumunuzu anlık olarak analiz ederek değerlendirebilirsiniz. Uluslararası standartlarda sertifikalandırılmış güvenli altyapısı ile DİA Bulut Teknolojisi daha hızlı ve aynı zamanda kolay ölçülebilir raporlamaları ile bütçe, yatırım ve projelerinizin anlık raporları alarak daha doğru, etkin ve hızlı kararlar verebilirsiniz.

Daima Güncel

Günümüzde teknoloji, yazılım ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Yasal mevzuat değişikliklerini ve en önemlisi kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda eklenen yeni özellikleri DİA Bulut Teknolojisi sayesinde güncelleme ile uğraşmadan anında kullanabilirsiniz.

Düşük Maliyet

Hem donanım hem de güncelleme, yedekleme gibi bakımı yüksek maliyetli bilgi teknolojisi altyapısına yatırım yapmak yerine, bulut teknolojisi altyapısı ile şirket içi kaynaklara ve sermaye yatırımı yapmaya gereksinim duymaksızın hizmetlere hızla erişebilirsiniz. Her zaman ve her yerden kolay, hızlı ve uygun maliyetle kullanımı sayesinde bulut teknolojisi altyapısını kullanan ticari yazılımlar birden fazla sektör veya farklı lokasyonlarda faaliyet gösteren firmaların tüm ticari süreçlerini tek bir çatı altında toplayarak zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Ticari Yazılım Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Firma yetkililerinin ticari yazılım almadan önce dikkat etmesi gerekenler şunlardır:

  • Kaç kullanıcılı olacağına karar verilmeli, 
  • Sürekli güncelleme, bakım gerektirmeyen geleceğin teknolojilerini kullanarak ileride doğabilecek firma ihtiyaçlarına tam entegrasyon sağlamalı,
  • Tüm cihazlarla tam entegrasyon sağlanıp ve erişilebilir olmalı,
  • Alınacak hizmet ve destekler hakkında bilgi alınmalı.

DİA tecrübeli ve alanında uzman ekibi ile süreçlerinizi kurgulayıp, analiz ederek firmanız için uygun çözüm alternatifleri yaratıp, başarı ve karlılığınızı destekleyecek yazılımlar geliştirmektedir.

DİA Bulut Teknolojisi modüler yapıda bir ticari yazılımdır. Firmalara modülleri arasında tam entegrasyon imkanı sunarak kolay ve hatasız yönetim sağlar. Tek bir yazılım içerisinden farklı çözümleri ile bir firmanın tüm departmanlarının ihtiyaç duyabileceği işlemleri gerçekleştirmelerini sağlayarak; talep, teklif, sipariş, irsaliye, fatura, muhasebe gibi bir çok iş akışını tam entegre bir şekilde çalışmasını sağlar. 

DİA Yazılım; firma ve kuruluşların ticari işlemlerinde kullanabileceği finans, muhasebe, stok ve depo, mağazacılık, CRM, servis, mobil, e-ticaret, üretim, otel, restoran yazılımları ve e-devlet uygulamalarının tamamını tam entegre olarak sunabilmektedir.

Kaynak: DİA

Language »
Open chat