0 850 346 2023
Sosyal Medya Hesaplarımız

Teknoloji ve Sanayi Bakanı Varank Kapadokya Teknoparkın açılışını yaptı

22 Kasım 2019
124 kez görüntülendi
Teknoloji ve Sanayi Bakanı Varank Kapadokya Teknoparkın açılışını yaptı

2018 yılı Temmuz ayında faaliyetlerine başlayan Kapadokya Teknoparkın resmi açılışını Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa VARANK yaptı. Açılış törenine Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Yücel MENEKŞE, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Kapadokya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR ve protokol üyeleri katıldı.

Açılış sonrası Teknopark firmalarını ziyaret eden Bakan VARANK Teknoparkın ilk firması olan Panu Teknoloji Ltd. Şti. firmamızı da ziyaret etmiştir.

Kurucu Ortağımız Aykut KARTAL Panu Teknoloji faaliyet konuları hakkında bilgi vererek İlk projemiz PanuPay yazılımı ile söze başlamıştır.

Teknoparkın ticarileşen ilk yazılımı olan PanuPay’in online tahsilat sistemi, kullanan firmalardaki kullanım alanları , 9 aylık kısa bir zamanda yazılım üzerinden 7 MİO TL’lik tahsilatın yapıldığı anlatıldıktan sonra, diğer faaliyet konularımız olan Ticari Yazılımlar ERP, MRP, E-Ticaret, B2B ve Web tabanlı yazılımlar ile web hizmetlerimiz hakkında bilgi verilmiştir.

Açılış heyecanımıza ortak olan Teknoloji ve Sanayi Bakanımız Mustafa VARANK’a teşekkür ederiz.

Language »
Open chat